Kto som     |     AHinfo     |     Blog     |     Facebook     |     Kontakt
Stiahnuť aktuálne vydanie AHinfo

- Kto som -
Volám sa Alfonz Halenár a stal som sa od decembra 2006 poslancom Košíc. Kandidoval som ako nezávislý – ale v podstate som závislý. Som závislý na Spravodlivosti, Slobode a Demokracii.

Napriek tomu, že som kandidoval sám, zvíťazil som vo svojom volebnom obvode nad miestnymi politikmi zo známych politických strán. Najviac k tomu prispelo, že som sa niekoľko rokov predstavoval voličom osobne spôsobom od dverí k dverám. V občasníku AHinfo som im napísal môj pohľad na správu vecí verejných a dával do schránok ľuďom v mojom volebnom obvode.

Som iba bežný občan, ktorý má jasný názor na komunistov a ich vplyve na veci verejné, na stav demokracie v tejto krajine, na spôsob nakladania s verejnými peniazmi.

Politika ma baví. Politiku nerobím preto, lebo chcem z nej mať prospech. Robím ju preto, aby z nej mali prospech ľudia. Tým, že sa budú môcť venovať svojmu životu a šťastiu, rodine a záujmom. Tým, že svoj život budú žiť v čo najlepšom životnom prostredí, aby sa cítili bezpečne, aby cítili kvalitu verejných služieb. Aby mali čo najviac informácií ako je nakladané s verejnými peniazmi. Aby mali kontakt so svojim poslancom. K tomu slúži aj táto stránka.

Tak vitajte.

Alfonz Halenár