Kto som     |     AHinfo     |     Blog     |     Facebook     |     Kontakt
Stiahnuť aktuálne vydanie AHinfo

- AHinfo -
AHinfo č.25

KVP: Čo asi o samospráve neviete. Ako sa vytvára nepravdivý obraz v samospráve. KVP: Vytváranie mylného, skresľujúceho pohľadu na moju osobu a rozvoj sídliska. KVP: Paseo odhalilo tvár poslancov. Ke:V parkovaní pred voľbami - ticho.

0.2 MB
AHinfo č.24

KSK: Voľby do VÚC majú zmysel. KVP: Neetické správanie poslancov. Klamstvá a výmysly poslancov šírené niektorými miestnymi médiami. Halušky na dvojplatničke. KE: Parkovanie zostáva problémom.

0.5 MB
AHinfo č.23

KVP: Skutočný stav na úrade MČ. Márne úsilie znížiť hluk v noci. Čudný obrat zástupkyne starostu. Kontrolór MČ ako súčasť útokov. KSK: Nemocnice opäť so ziskom. KE: Parkovanie zostáva problémom.

0.2 MB
AHinfo č.22

Burdigovo vyhlásenie plné chýb a omylov. Už neplatíme nájomcovi za majetok MČ. Parkovanie: mestská alebo privátna firma? Systém rezidentského parkovania.

0.2 MB
AHinfo č.21

Výsledky komunálnych volieb Nov15 2014. Zopár postrehov spred volieb a po nich. KVP: Samospráva videná z postu starostu. Škandál s úmrtím v DD na Garbiarskej. Ke: Parkovanie v centre, na sídliskách.

1 MB
AHinfo č.20

Spoľahnite sa - spoločné záujmy presadíme. Škandál s úmrtím v DD na Garbiarskej. KVP: Výstavba garáží a autoumyvárky. KSK: Trebuľa: Ďakujem, nesklamem!

1.5 MB
AHinfo č.19

Poďme presadiť spoločné záujmy. Primátor Raši - bez riešení a vízie rozvoja. Trebuľa: Ďakujem, nesklamem! 21. AUGUST 1968 DNES. Najprv starosti, potom aj radosti.

1 MB
AHinfo č.18

Výsledky volieb do VÚC Nov09 2013. Škandál s úmrtím v Domove na Garbiarskej II. Prečo tu ešte chvíľu nebude druhé Švajčiarsko. 4 nemocnice KSK 2 roky v privátnych rukách. Hokejisti v base.

0.7 MB
AHinfo č.17

Voľby do KSK: Urobme niečo PRE SEBA, Ke: Primátori nás ochudobnili o 300mil. Sk, KVP: Prehnané oslavovanie 30 rokov, NIEKTO KRYJE ZLOČIN, Nemecko: Žiarivý príklad pre Slovensko

0.9 MB
AHinfo č.16

Návod ako prísť o pozemky za 6mil. ARBEIT MACHT FREI. Škandál s úmrtím v Domove na Garbiarskej. Pokračovanie v zadlžovaní. Školy zostávajú problémom.

0.6 MB
AHinfo č.15

Výsledky komunálnych volieb. Opäť prehra aj výhra vo voľbách. Pár myšlienok o stave spoločnosti. Nezávislí poslanci hlasujú so Smerom. KSK: NEMOCNICE SÚKROMNÍKOM. HAZARD MENOM NBÚ. Kto a ako sa presadzuje v obci a štáte.

0.4 MB
AHinfo č.14

Začnime spolu reálnu zmenu. Môj volebný program: starosta KVP. Odpočet sľubov poslanca Košíc. TEKO, TEHO, teplo, zima - a peniaze. Práca poslancov Košíc očami poslanca.

0.4 MB
AHinfo č.13

Kandidujem na starostu KVP na poslanca Košíc. Prvé mesiace môjho mandátu. Organizovaná skupina narába s majetkom. Správa o činnosti poslanca. Kosit, odpadky a naše peniaze.

0.3 MB
AHinfo č.12

VÚC - iba ďalšie nudné voľby? 20 rokov po... Bez Spravodlivosti niet Slobody. Demokracia podľa KDH a SDKÚ. PREZIDENT. Aupark na mieste námestia.

0.3 MB
AHinfo č.11

Správa o činnosti poslanca. Čo so urobil, ako hlasoval a aké návrhy prednášal ako poslanec.
Ako sa z 20Sk vyrába 200Sk. Lekári zdierajú svojich zákazníkov.

0.4 MB
AHinfo č.10

Predaje nehnuteľností na Hlavnej. Bankám za 2 roky 90 mil. Sk. Zelená čiernym peniazom? Pavel Wonka. Potrebná kvalifikácia - poslanec. Zvýšenie ceny za komunálny odpad.

0.4 MB
AHinfo č.9

Zvyšovanie cestovného v DPMK. Valné zhromaždenie DPMK a.s. Košice: rozpočet mesta na rok 2007. Košice: čudné nakladanie s majetkom. Komunisti, ŠtB, mafia. Rusnáka odmenili na 1,5 roka vopred.

0.2 MB
AHinfo č.8

Výsledky miestnych volieb 2006. Výhra aj prehra v jednom dni. KVP: za roky 2003-2006 vyplatené na odmenách temer 6 miliónov Sk. KSK: Trebuľa plným plynom vpred. O dobrých komunistoch. KVP: Rusnák a Boritáš opäť zvolení.

0.4 MB
AHinfo č.7

Je treba po 12 rokoch zmenu? „Krízové centrum“ na KVP. Čo chcem dosiahnuť na poste starostu KVP. Lúpež v súlade so zákonom? O daniach mestu. Poslanci zvolení za KVP 2002 - 2006. Kostol na KVP a peniaze samosprávy.

0.5 MB
AHinfo č.6

Výsledky volieb do VÚC/KSK. Poďakovanie za dôveru. DEMOKRACIA pár krokov od našich bytov. 48 000 000.- Sk majetok za 1.- Sk. Komunálny odpad a životné prostredie.

0.5 MB
AHinfo č.5

Poslanci Košíc a náčelník MP Berta. Kandidujem ako poslanec do VÚC. Poslanci vytvorili futbalový klub - MFK. Kvitnúci socializmus KSK. Majetok poslancov. Skládka v Myslave.

0.4 MB
AHinfo č.4

Nezvyčajný sľub kandidáta na poslanca. Čo dokážem ako poslanec. Odmeny poslancov v samospráve. Rozpočet Košíc 2005. Komunisti medzi nami. Dane - a čo za ne?

0.8 MB
AHinfo č.3

Z KVP zmizlo 500 000.- Sk. To čo píšete je aj pravda? Rusnák a Boritáš protizákonne - II. Jún 2004: SBD II a policajti. Sluha prezidentom. K čomu je dobrý VÚC.

0.5 MB
AHinfo č.2

Prečo píšem o KVP a Košiciach. Rusnák a Boritáš protizákonne. Rozpočet 2004 - ďalšie posilnenie role úradníkov nad poslancami. Vaše nápady a vylepšenia.

0.7 MB
AHinfo č.1

Slávnostná schôdzka novozvolených poslancov a starostu KVP. Ako každý rok, aj tento som zašiel na Hlavnú, aby som postál pri pamätníku zastrelených ruskými guľkami.

0.2 MB
Spolu: 25 vydaní